توضیحات محصول

پاکیزه نگه داشتن خودرو و درخشندگی همیشگی آن چالشی هست که صاحبان خودرو همیشه با آن روبرو هستند و عواملی چون مشغله کاری و کم بودن وقت دلایلی هستند که اکثرا گزینه کارواش را برای شست و شوی خودرو خود انتخاب می کنند.

شستشوی ماشین کار خسته کننده ای به نظر می رسد به همین خاطر بسیاری از افراد برای شستشوی خودرو خود به کارواش مراجعه می کنند. شستن اتومبیل در خانه بسیار ساده است، به شرط این که از تکنیک درست و البته ابزارهای مناسب استفاده کنید. بنابراین به جای مراجعه به کارواش و پرداخت هزینه های اضافی، در خانه، خودرو خود را بشویید.

شامپو تاچ لس دکتر واش یکی از تخصصی ترین محصولات شوینده خودرو در برند دکتر واش میباشد. هدف از تهیه این محصول کم کردن زمان شستشو، استفاده از نیروی کار کمتر، صرفه جویی در مصرف آب وبرق ،جلوگیری از آسیب به رنگ خودرو میباشد. استفاده از این محصول با آموزش بسیار آسان تحول جدیدی در خدمات کارواش خواهد بود.

برای شست و شوی خودرو خود با این محصول مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1) ابتدا خودرو خود را خاموش کرده و از سرد بودن بدنه خودرو اطمینان حاصل کنید و ابزارهایی مانند ، حوله ، اسفنج نرم ، سطل آب ، شیلنگ معمولی و شامپو تاچ لس را فراهم کنید و سعی کنید خودرو را در محلی که سایه می باشد پارک کنید تا از نور آفتاب در امان بماند

 

شامپو تاچ لس دکتر واش

شامپو تاچ لس دکتر واش

2) دراین مرحله سعی کنید آلودگی هاییی مانند شاخ و برگ درختان که در سطح بدنه خودرو وجود دارند را با دستان خود بردارید و سپس با استفاده از دستگاهی به نام دستگاه لانس کف پاش مواد آماده شده از پودر های شوینده ی نانو بر روی بدنه ی خودروی مورد نظر اسپری می شود. در این مرحله باید دقت داشت که سطح بدنه ی خودرو به هیچ وجه خیس نبوده و کاملاً خشک باشد. زیرا شوینده های نانو برای ضد عفونی و پاکسازی نیازی به آب اضافه ندارند.

2) پاشش این محصول بر سطح خودرو باید کاملا یکنواخت و به صورت پودری باشد اگر از کف پاش استفاده می شود حتما نازل کف باش به گونه ای تنظیم شود که بجای کف گلوله ای، کف به صورت پودری بر سطح خودرو پاشش شود و در اگر از سم پاش استفاده شود نازل در حالت پودری قرار گیرد و تمامی سطح خودرو آغشته به مواد شده و بعد از 3 دقیقه خودرو آماده آبکشی است.

3) شیلنگ آب را باز کرده و سپس سطح خودرو را کامل با آب بشوئید بطوریکه اثری از شامپو تاچ لس نانو باقی نماند و به طور کامل شسته شود به این نکته توجه کنید که شویندخودرو نباید مدت زمان بیشتری روی بدنه باقی بماند.

شامپو تاچ لس دکتر واش

شامپو تاچ لس دکتر واش

4) در مرحله آخر با استفاده از یک حوله نرم ، زطوبت موجود در شیشه و بدنه خودرو را پاک کنید و سعی کنید حوصله بیشتری در این مرحله خرج کنید.کار شما به اتمام رسیده و الان شما با یک خودرو تمیز و جذاب روبرو هستید.