واکس داشبورد دکتر واش

داشبورد خودرو یکی از مهم ترین قسمت های داخل خودرو می باشد که زیبایی و درخشندگی آن تاثیر بسیار مثبتی بر پاکیزگی کل خودرو دارد و هنگام نشستن مسافران در خودرو اولین قسمتی است که به چشم می خورد و این مسئله درصد اهمیت آنرا افزایش می دهد.

پیروی از دستورالعمل های حرفه ای و استفاده از محصولات با کیفیت جهت درخشندگی داشبورد خودرو یک تصمیم و انتخاب مناسبی می باشد که در ادمه مفصل درباره ی آن توضیح خواهیم داد :

ابزارها و اقدامت  مورد نیاز برای پاکسازی داشبورد خودرو :

1) استفاده از پارچه میکروفیبر

2) استفاده از جاروبرقی و اتصالات آن

3) واکس داشبورد دکتر واش

4) استفاده از مخلوط آب و صابون

مرحله اول : ابتدا به سراغ گرد و غبار موجود در سطح داشبورد می رویم و با استفاده جارو برقی آنها را به طور کامل از بین میبریم در این حالت شما با یک داشبورد با سطح پاک و آری از هرگونه گرد و غبار طرف هستید.

مرحله دوم : پارچه میکروفیبر خود را برداشته و آن را به مخلوط آب و صابون آغشته کنید. از پارچه برای پاک کردن داشبورد و همچنین فرمان ،  دنده ، ترمز دستی و سایر سطوح سخت داخل وسیله نقلیه خود استفاده کنید.

مرحله سوم : تمیز کردن شکاف های کوچک  روی داشبورد مانند دریچه های هوا ممکن است مشکل باشد برای اینکار می توانید از یک برس نرم بعد از آغشته کردن به مواد شوینده استفاده کنید.

مرحله چهارم : بعد از پاک کردن سطح داشبورد با مواد شوینده و حوله نرم ، به طور کامل آنرا با یک پارچه خشک کنید و هیچ رطوبتی باقی نگذارید. و سپس به مدت 10 دقیقه به حال خود رها کنید تا کامل خشک شود.

مرحله پنجم : در این مرحله از واکس داشبورد دکترواش استفاده خواهیم کرد واکس را با استفاده از یک اسفنج روی داشبورد خودرو توزیع کنید به طوری که به تمامی قسمت های آن برسد. کار شما به اتمام رسیده است و به مدت 20 روز دیگر نیازی به پاک کردن داشبورد نیست


توضیحات محصول

این محصول یکی از پرکاربردترین سری محصولات خودرویی می باشد که با توجه به گستره کاربرد آن اهمیت کیفیت آن دوچندان میشود. واکس داشپورت دکتر واش از بهترین مواد اولیه فرانسوی تهیه شده است که باعث افزایش طول عمر سطح مورد استفاده می گردد. این محصول با براقیت بسیار بالا و طول عمر بیش از 20 روز از لحاظ اقتصادی نیز کاملا مناسب میباشد. با استفاده از ترکیبات آنتی استاتیک در فرمولاسیون این محصول هیچ نوع گرد و خاک بر روی سطح آن قرار نمیگیرد و به کلی بحث بخار شدن در این محصول وجود ندارد. واکس دکتر واش با داشتن رایحه دلپذیر محیط داخل خودرو را کاملا خوشبو مطبوع خواهد کرد. در این محصول به دلیل وجود ترکیبات شوینده در فرمولاسیون علاوه بر براقیت توانایی پاک کردن سطح داشپورت و دیگر سطوح پلیمری خودرو را دارا میباشد.

ویژگی های محصول

یک پوشش نانویی بر روی سطح ایجاد میکند و طول عمر ماندگاری دو برابر نسبت به محصولات گذشته دارد این نانو مواد خواص آنتی یو وی دارد.

سطح را از تابش نور خورشید محافظت میکند محصول واکس داشپورت جدید کاملا زیست سازگار بوده و مشکلات زیست محیطی ترکیبات سیلیکونی را ندارد