شوینده رینگ دکتر واش

پاکیزگی رینگ های تایر ، جلا و زیبایی خاصی به خودرو می دهند و موجب لذت بیشتر از رانندگی می شوند، این اتفاق زمانی رخ می دهد که با تکنیک های شست و شوی خودرو آشنایی داشته باشید و از محصولات با کیفیت در بازار استفاده کنید.

شوینده رینگ دکتر واش

شوینده رینگ دکتر واش

برای اینکه رینگ های جذاب و پاکیزه ای داشته باشید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

1) قبل از شروع به شست و شوی خودرو حتما آنرا خاموش کنید و از سرد بودن رینگ ها اطمینان حاصل کنید تا از آسیب های موجود جلوگیری به عمل آید.

2) با استفاده از یک شیلنگ آب معمولی تمامی قسمت های رینگ و تایر را شست و شو دهید تا آلودگی ها و گرد و غبارهای موجود در سطح آن از بین برود.

3) بعد از شست و شو با آب با یک حوله یا یک پارچه سطح رینگ را کاملا خشک کنید و رطوبت را از بین ببرید . سپس محصول شوینده رینگ دکتر واش را بر سطح رینگ اسپری کنید بطوریکه به تمامی قسمت ها به طور یکنواخت توزیع شود.

4) با استفاده از یک اسفنج ، پودر اسپری شده را به طور کامل اسکراپ کنید و چربی های مزاحم که مانع زیبایی رینگ خودرو شما شده اند را از بین ببرید. برای قسمت های داخلی میتوانید از یک مسواک قدیمی استفاده کنید که داخل رینگ نیز پاکیزه شود.

5) به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید سپس با یک شیلنگ آب فشار قوی رینگ تایر را شست و شو دهید بطوریکه اثری از محصول شوینده باقی نماند. با دقت رینگ ها را مشاهده کنید متوجه تاثیر شوینده دکترواش بر رینگ ها خواهید شد.

6) در مرحله آخر با یک حوله میکروفیبری و نرم رینگ ها را خشک کنید و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

این محصول با توجه به احساس نیاز بازار به یک محصول پرقدرت و در عین حال ایمن از لحاظ مصرف در سطوح مختلف فرموله شده است. رینگ شویی دکتر واش در مدت زمان کوتاهی آزبست و آلودگی های موجود بر سطح رینگ را محو میکند. از ویژگیهای این محصول استفاده آسان و سریع و همچنین سازگار بودن با انواع متریالهای رینگ اعم از کروم،آلومنیوم،استیل و غیره می باشد. جهت بهره مندی بهتر از محصول باید دستورالعمل استفاده از آن دقیقا رعایت شود. مواد رینگ شویی باید بر سطح خشک رینگ اسپری شده و بعد گذشت چند دقیقه با آب تحت فشار شسته شود.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصول روی لینک زیر کلیک کنید