بازخورد شرکت دانش بنیان شیمی صنعت در رسانه ملی

درباره ما

شرکت شیمی صنعت رشد سهند

شرکت شیمی صنعت رشد سهند در ابتدای سال 1395 تاسیس شد. موسسین این شرکت دکتر اشکان شمالی دانش آموخته رشته شیمی آلی و دکتر اشرف فخاری دانش آموخته رشته داروسازی هسته ای می باشند. زمینه کاری شرکت تولید روانکارها و شوینده های صنعتی تعریف شد و با انجام تحقیق توسعه در این زمینه های کاری موفق به تولید 8 رقم از محصولات شوینده صنعتی و 1 رقم از روانکارهای صنعتی شد.

موفقیت های شرکت

تاییدیه شرکت های دانش بنیان

به موجب این تائیدیه شرکت دانش بنیان شیمی صنعت رشد طبق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از موسسات و شرکت های دانش بنیان به صورت موسسه دانش بنیان تائید شده است.

1395

اخذ گواهینامه نانو مقیاس از ستاد فناوری نانو

شرکت شیمی صنعت رشد سهند در ادامه فعالیتهای پژوهشی خود موفق به تولید کوانتوم دات­های پایه کربنی در مقیاس صنعتی برای اولین بار در کشور شد و با تولید این محصول در شرکت، ایران جز معدود کشورهای تولید کننده این محصولات در مقیاس صنعتی شد. با تولید این محصول گواهینامه نانو مقیاس از ستاد توسعه ویژه فناوری نانو در سال 96 اخذ شد.

1398

تولید روغن برش تولیدی با کوانتوم داتهای پایه کربنی

در ادامه شرکت شیمی صنعت رشد سهند موفق شد برای اولین بار در دنیا از کوانتوم داتهای پایه کربنی در تولید روغن برش تولیدی شرکت استفاده کند و محصول حاصل با انجام تستهای میدانی تاییدیه­های فنی و زیست محیطی لازم را از صنایع ماشینکاری هوا فضا و صنایع دفاع اخذ کرد. بسیاری از صنایع حساس و پر اهمیت نظامی کشور در خواست عقد قرارداد با شرکت برای تامین روغن برش این صنایع را دارند.

1400

انتخاب به عنوان فناور برتر استان آذربایجان شرقی

با توجه به این فعالیتهای تحقیقاتی ارزنده و تجاری سازی موفق محصولات، مدیر عامل شرکت شیمی صنعت رشد سهند در سال 96 به عنوان فناور برتر استان آذربایجان شرقی انتخاب شد. همچنین دکتر اشکان شمالی به دلیل موفقیتهای شرکت در صنایع حساس نظامی به عنوان فناور و پژ.هشگر برتر بسیج مهندسین سازندگی استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.

1402

نمونه کارها

شرکت شیمی صنعت رشد سهند در ادامه فعالیتهای پژوهشی خود موفق به تولید کوانتوم دات­های پایه کربنی در مقیاس صنعتی برای اولین بار در کشور شد و با تولید این محصول در شرکت، ایران جز معدود کشورهای تولید کننده این محصولات در مقیاس صنعتی شد. با تولید این محصول گواهینامه نانو مقیاس از ستاد توسعه ویژه فناوری نانو در سال 96 اخذ شد. در ادامه شرکت شیمی صنعت رشد سهند موفق شد برای اولین بار در دنیا از کوانتوم داتهای پایه کربنی در تولید روغن برش تولیدی شرکت استفاده کند و محصول حاصل با انجام تستهای میدانی تاییدیه­های فنی و زیست محیطی لازم را از صنایع ماشینکاری هوا فضا و صنایع دفاع اخذ کرد. بسیاری از صنایع حساس و پر اهمیت نظامی کشور در خواست عقد قرارداد با شرکت برای تامین روغن برش این صنایع را دارند. با توجه به این فعالیتهای تحقیقاتی ارزنده و تجاری سازی موفق محصولات، مدیر عامل شرکت شیمی صنعت رشد سهند در سال 96 به عنوان فناور برتر استان آذربایجان شرقی انتخاب شد. همچنین دکتر اشکان شمالی به دلیل موفقیتهای شرکت در صنایع حساس نظامی به عنوان فناور و پژ.هشگر برتر بسیج مهندسین سازندگی استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.

در زمینه شوینده ­های صنعتی شرکت با داشتن عوامل متخصص و حرفه­ای در این زمینه و با تعامل سازنده با صاحبین صنایع سعی در مرتفع ساختن نیازهای تخصصی شوینده­های آنها برآمده است. صنایعی به مانند کشتارگاهها، صنایع فلزی و … از جمله مشتریان شوینده های تخصصی این شرکت می باشند. برند تخصصی دکتر واش در 8 استان کشور (تهران، گیلان، مازندران، اورمیه، مشهد، اصفحان،یزد و تبریز) دارای نمایندگی­های فعال میباشد. شرکت شیمی صنعت رشد سهند هم اکنون در کارگاهی به زیر بنای 350 متر مستقر شده است و دفتر شرکت نیز در داخل شهر تبریز به متراژ 25 متر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه شهید مدنی تجهیز شده است .از سال 1393 مدیر عامل شرکت در زمینه روانکارهای صنعتی در صنایع نظامی کشور فعالیت داشته است به صورتی که چندین کارگاه آموزشی را به درخواست صنایع هوافضا و صنایع دفاع در سطح مدیران این صنایع برگزار کرده است.

با اتمام تستهای میدانی روغن روان کننده پایه کوانتومی شرکت در صنایع بزرگ ماشینکاری از نیمه سال 1396 چندین صنعت نظامی محصول شرکت را مورد استفاده قرار داده اند و نتایح بدست آمده بسیار عالی بوده است. پیرو این رضایت صنایع از محصول تولیدی شرکت و برطرف شدن مشکلات عدیده این صنایع در زمینه استفاده از روغن روان کننده آب صابون تاییدیه­های فنی از طرف پشتیبانی و تاییدیه­های زیست محیطی از طرف مدیران ایمنی بهداشت صادر شده است.

تایدیه شرکت های دانش بنیان

به موجب این تائیدیه شرکت دانش بنیان شیمی صنعت رشد طبق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از موسسات و شرکت های دانش بنیان به صورت موسسه دانش بنیان تائید شده است.

سبد خرید
پیمایش به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
پشتیبانی شیمی صنعت
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟