شامپو نانو تاچ لس چیست؟ کاربرد شامپو نانو تاچلس

شامپو نانو تاچ لس چیست ؟ کاربردهای شامپو نانو تاچلس

در لغت تاچ لس به معنای استفاده نکردن از دست می باشد. شامپو نانو تاچ لس یک محصول شیمیایی، نانویی و بسیار قدرتمند برای پاک کردن و شستشوی ماشین ها می باشد که معمولا در کارواش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شامپو نانو تاچ لس باعث کاهش هدر رفت آب و صرفه جویی در منابعی مانند برق می شود. استفاده از شامپو نانو تاچ لس بسیار آسان می باشد و نیازی به شستشو با دست نیست.

امروزه استفاده از شامپو نانو تاچ لس در میان مردم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است زیرا که علاوه بر صرفه جویی در آب در زمان شستشو و زحمت شستشو نیز صرفه جویی می شود. همچنین این محصول به دلیل صرفه اقتصادی بالا و قیمت بسیار مناسب طرفداران زیادی را برای خود پیدا کرده است.

در سال های اخیر به دلیل خرید و فروش خودرو با قیمت های بسیار بالا و نجومی در بازار آزاد هزینه های بسیار زیادی برای خرید خودرو صرف می شود که این امر انتظارات ما را از یک خودرو بالا می برد. افراد بسیار زیادی همه روزه در پی خرید و فروش ماشین می باشند.

در این بین هر چقدر که سالم بودن قسمت های فنی خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است، بدنه آن نیز مورد توجه قرار می گیرد. داشتن بدنه ای سالم و تمیز در زیبایی ماشین بسیار تاثیر گذار می باشند و باید به صورت مداوم شستشو و پاکسازی شود.

شستشوی ماشین به روش های سنتی از مراحل بسیار طولانی و پر زحمتی برخوردار است که این روش ها رفته رفته جای خود را به روش های جدید می دهند

انواع روش های شستشوی ماشین به صورت سنتی

انواع روش های شستشوی ماشین به صورت سنتی ​

اولین رو و عمومی ترین روش شستشوی ماشین با استفاده از آب و صابون می باشد. وسایل مورد نیاز برای این روش شامل آب ، صابون ، ریکا ، دستمال و فرچه می باشد. ابتدا شما باید با استفاده از آب گرم و یا ولرم یک سطل را پر از آب کنید و سپس مواد شوینده (صابون یا تاید) را به آن اضافه کنید سپس با استفاده از فرچه و یا دست محلول را به خوبی با یکدیگر هم بزنید تا یکی شوند .

پس از این که محلول را آماده استفاده کردید محلول را بر روی دستمال یا فرچه ریخته و پس از آن شروع به شستشوی ماشین کنید. مراحل شستشوی ماشین را به ترتیب انجام دهید.

1 : ابتدا با استفاده از آب کل بدنه ماشین را خیس کنید و به مدت چند دقیقه صبر کنید تا آب به همه منافذ ماشین وارد و گرد و غبار روی ماشین خیس بخورد.

2 : سپس با استفاده از دستمالی که به آب و صابون آغشته شده است سقف ماشین را به حالت دایره ای شستشو دهید و پس از آن با استفاده از آب کف روی سقف ماشین را بشویید. پس از اینکه با آب کف ها را شستید یک بار دیگر به سقف توجه کنید تا اگر لکه ای مانده باشد دوباره با استفاده از آب و صابون آن را بشویید و لکه را رفع کنید .

3 : پس از اینکه سقف ماشین را شستید به سراغ کاپوت های عقب و جلو ماشین رفته و با مراحلی که در بالا اشاره شد به صورت دایره ای شروع به شستشوی کاپوتهای ماشین کنید. شستن ماشین با روش دایره ای بسیار بهتر از دیگر روش های می باشد زیرا که باعث آسیب نرسیدن به رنگ ماشین و همچنین حفظ جلای رنگ می شود.

4 : پس از این که کاپوت های ماشین را شستید سراغ دور بر ماشین رفته و گلگیر ها و در های ماشین را بشویید و همچنین پس از آن مراحل شستن لاستیک های ماشین و سپس مراحل تمیز کردن و برق انداختن رینگ ماشین را طی کنید.

همانطور که در مقاله شستن تایر ماشین گفته شد تنها شستشوی بدنه ماشین برای جذابیت ماشین کافی نمی باشد و باید با استفاده از روش هایی که در این مقاله گفته شده به شستن لاستیک ها و رینگ های ماشین پرداخت.

شستن ماشین با استفاده از روش های سنتی علاوه بر زحمت فراوان شستشوی آن در طول زمان باعث آسیب رسیدن به رنگ و کیلر ماشین می شود و جلا و برق رنگ ماشین را می گیرد پس بهتر است که از روش های نوین برای شستشوی ماشین استفاده کنیم که بسیار با صرفه تر و همچنین کم زحمت تر می باشند علاوه بر آن استفاده از روش های جدید و مدرن باعث صرفه جویی در مصرف انرژی هایی نظیر آب و برق می شود.

شستشوی ماشین با استفاده از شامپو نانو تاچلس

شستشوی ماشین با استفاده از شامپو نانو تاچلس

شامپو نانو تاچ لس یک شوینده بسیار قوی می باشد که با استفاده از استاندارد های روز دنیا تولید و به بازار عرضه شده است. این شوینده به دلیل استفاده نکردن از دست و فرچه در شستشو به رنگ ماشین آسیبی نمی رساند و علاوه بر پاک کنندگی 100 درصد لکه ها و کثیفی ها از ماشین یک جلا و درخشندگی خاصی به ماشین شما می دهد .

برای شستن ماشین با استفاده از شامپو نانو تاچ لس ابتدا محلول را درون دستگاه شستشوی مخصوص قرار داده و سپس با استفاده از فشار بالا به بدنه ماشین بپاشید .

استفاده از شامپو نانو تاچ لس برای کارواش ها و همچنین عموم مردم به دلیل استفاده نکردن از وسایل سنتی بسیار به صرفه تر می باشد البته علاوه بر صرفه اقتصادی، در زمان شستشو و منابع آب و برق نیز صرفه جویی می شود.

با استفاده از شامپو نانو واش علاوه بر بدنه ماشین می توانید داخل کابین ماشین و همچنین موتور ماشین را نیز شستشو دهید به دلیل کیفیت ساخت شامپو نانو استفاده از آن در شستشوی موتور و همچنین داخل ماشین هیچ آسیبی به بافت داخل کابین و موتور نمی رساند.

شامپو نانو تاچلس یک محصول مدرن و های تک می باشد که حتی سخت ترین لکه ها را از روی سطوح به آسانی بدون دخالت دست پاک می کند استفاده از این محصول به دلیل سرعت بالای پاک کنندگی بدون آبکشی اولیه ماشین بسیار رواج پیدا کرده است و به محبوب ترین نوع شوینده در بازار تبدیل شده است که بسیار صرفه اقتصادی بالایی دارد.

شستن ماشین با شامپو نانو تاچ لس

شستن ماشین با شامپو نانو تاچ لس

برای استفاده کردن از شامپو نانو تاچ لس برای شستشوی ماشین نیازی به خیس کردن بدنه ماشین نمی باشد و خیس کردن ماشین باعث هدر رفت آب می شود. اما شما تنها با استفاده از شامپو نانو تاچ لس کافیست مواد اولیه را با مقداری آب مخلوط کرده و به سطح بدنه ماشین بپاشید پس از آن با استفاده از آب بدنه ماشین را بشویید و تاثیر شامپو نانو تاچ لس را بر درخشندگی خودرو خود ببینید.

شما می توانید شامپو نانو تاچ لس را به روش های سنتی نیز استفاده کنید .

برای اینکار ابتدا شما بایستی شامپو نانو تاچ لس را با مقداری آب قاطی کرده و محلول را بدست آمده را بر روی یک دستمال یا خز بریزید . سپس با استفاده از روش های شستن ماشین شروع به شستشوی ماشین کنید.

البته که انتخاب بهترین نوع شامپو نانو تاچ لس امری بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد . امروزه به دلیل وجود جنس های تقلبی که در بازار وجود دارد پیدا کردن بهترین شامپو نانو تاچ لس برای افراد تبدیل به کاری بسیار دشوار شده است استفاده از شامپو نانو تاچ لس بی کیفیت و تقلبی در مدت زمان طولانی باعث از بین رفتن جلا رنگ ماشین و همچنین رنگ خود ماشین می شود.

شرکت دانش بنیان شیمی صنعت از پیشگامان تولید شامپو نانو تاچ لس می باشد که با تجربه ای چندان ساله به تولید این محصول فوق العاده می پردازد. این شرکت با استفاده از استاندارد های روز دنیا و با توجه به نیاز های مشتریان خود در جای جای دنیا به تولید این محصول با کیفیت بسیار بالا می پردازد شما میتوانید با کلیک این محصول را مشاهده و خریداری کنید.

نتیجه گیری

نتیجه گیری​

در این مقاله به بررسی شامپو نانو تاچ لس پرداختیم و کاربرد های آن را به شما گفتیم. از جمله کاربرد های شامپو نانو تاچ لس در کارواش ها و شستن ماشین با استفاده از دستگاه مخصوص شستشو می باشد که در آن دخالت دست وجود ندارد. همچنین در ادامه مطلب به مزایای این شامپو پرداختیم و نکات کلیدی شامپو نانو تاچ لس را برای شما برجسته کردیم همچنین روش شستشو با استفاده از شامپو نانو تاچ لس را نیز آموزش دادیم. امید است این مطلب برای شما مفید واقع بوده باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
باز کردن چت
1
Scan the code
پشتیبانی شیمی صنعت
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟